Witamy ESTMED
47-100 Strzelce Opolskie
Osiedle Piastów Śląskich 20
tel. +48 606658496
Polski
Polski
English
English
  
 
 Witamy 
 
 
 
Aktualności
23 Internationaler Frankfurter Workshop für Phlebologie 2009

23 Internationaler Frankfurter Workshop für Phlebologie 2009


Konferencja naukowa - owrzodzenia podudzi

Kontynuując serię opolskich konferencji naukowych poświęconych postępom w leczeniu ran przewlekłych, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na I Opolskie Między-narodowe Warsztaty Medyczne „Postępy w leczeniu ran przewlekłych kończyn dolnych”, które odbędą się 20 czerwca 2009 roku w Opolu.
 www.medkonferencja-opole.pl


Coroczny kongres flebologiczny we Frankfurcie nad Menem - 23.Internationaler Frankfurter Workshop für Phlebologie 2009

Jak co roku na wiosnę Prof. Varady  organizuje kongres flebologiczny,  


 
Podstrony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Aktualności

Skleroterapia "pajączków żylnych"
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Początek  roku jest dobrym czasem na rozpoczęcie skleroterapii w celu uzyskania dobrych efektów na  okres nadchodzącego lata.


Nogi pozbawione rozszerzonych żyłek tworzących fioletowe rozgałęzienie są marzeniem  wielu kobiet. Mamy do dyspozycji skleroterapię, która pozwala na skuteczne usunięcie tych defektów. Najczęściej konieczne jest wykonanie od 2 do 5 "sesji" skleroterapii. Efekty bywają zdumiewające nawet jeżeli nie uda się uzyskać 100% zniknięcia "pajączków żylnych". Skleroterapia jest  metodą, która pozwala na odsłonięcie nóg Paniom, które od dawna nie korzystały z radości plażowania. Czasami łączymy skleroterapię z miniflebektomią sposobem Varady'ego pozwalająca na usunięcie drobnych żylaków  z 1-2 mm nakłuć nie pozostawiających widocznych blizn. Dobrym sposobem nie pozastawiającym blizn i przebarwień jest stosowana w Estmed od lat metoda " salami ".


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja