Witamy ESTMED
47-100 Strzelce Opolskie
Osiedle Piastów Śląskich 20
tel. +48 606658496
Polski
Polski
English
English
  
 
 Witamy 
 
 
 
Aktualności
Skleroterapia "pajączków żylnych"

Początek  roku jest dobrym czasem na rozpoczęcie skleroterapii w celu uzyskania dobrych efektów na  okres nadchodzącego lata.


Promocja na badania Usg color d-doppler naczyń

Promocja na badanie usg naczyń z konsultacją


Listopad w Ustroniu

Jesienne kolory  Beskidu Śląskiego zapraszają do Ustronia


 
Podstrony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Aktualności

Listopad w Ustroniu
Foto
Foto
Foto

Jesienne kolory  Beskidu Śląskiego zapraszają do Ustronia


Jesienne kolory Beskidu jak co roku zapraszają do Ustronia.

W listopadzie  w siedzibie Centrum Chirurgii Estetycznej Naczyniowej i Dermatologicznej VAR-MED w Ustroniu przeprowadzamy operacje żylaków kończyn dolnych. Ścisła współpraca naszych ośrodków pozwala na zaoferowanie pacjentom wszystkich dostępnych na świecie metod leczenia. Estmed Professional ® specjalizujący się w zabiegach laserowych EVLT został zaproszony do wykonania  operacji żylaków pacjentom Var-Med przy użyciu technik mikrochirurgii żył stosowanych szeroko w Venenklinik-Frankfurt przez Profesora Varady'ego. Jest to metoda doskanale nam znana i stosowana juz od lat zarówno w VAR-MED jak i Estmed.  Stale jest udoskonalana na corocznych warsztatach Towarzystwa Minichirurgii Żył we Frankfurcie gdzie dr n.med. Jarosław Kalemba corocznie jest zapraszany jako wykładowca, a dr n.med. Marek Glinka jest członkiem rady naukowej tego towarzystwa . Listopadowe spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń z zakresu nowoczesnych małoinwazyjnych technik chirigicznych. Planujemy zaproszenie lekarzy VAR-MED na opolszczyznę i zaprezentowanie im metody EVLT, która może spotkać się z dużym zainteresowanie pacjentów zamieszkujących Beskid Śląski.


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja